2017'yi Anadolu'da Lojistik Yatırım Yılı İlan Etti

Son Güncellenme Tarihi: 3.11.2016 |

2017'yi Anadolu'da Lojistik Yatırım Yılı İlan Etti

2017'yi Anadolu'da Lojistik Yatırım Yılı İlan Etti

Batu International Logistics, gelecek yıl yatırımlarını Anadolu’ya yapmaya hazırlanıyor. Batu International Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Taner Ankara, Anadolu şehirlerindeki organizasyonlarını güçlendireceklerini açıkladı.

ANADOLU’YA DEPO YATIRIMI İLK SIRADA!

Türkiye’nin üretiminin ve ihracatının büyük bölümünü Marmara bölgesinden gerçekleştirdiğini dile getiren Taner Ankara, lojistik sektörünün de bu nedenle yatırımlarını ağırlıklı olarak bu bölgede yaptığını ifade etti. Ancak Anadolu’nun üretim merkezi haline gelmesiyle birlikte lojistik sektörünün de bu bölgeye kaymaya başlayacağını belirten Taner Ankara, önümüzdeki dönemlerde Anadolu’da depo yatırımı planladıklarını açıkladı.

Önümüzdeki yıl Anadolu’da şubeleşme anlamında da atılımlar yapacaklarını belirten Taner Ankara, planları doğrultusunda bölgeyi iyi bilen şirketler ile kendi uzmanlıklarını birleştirerek know-how paylaşımına da gidebileceklerini vurguladı.

ÖNCELİKLİ HEDEF KORUMAK!

2016 yılında ön görülmesi güç birçok durumun yaşandığını, birçok firmanın bu nedenle hedeflerini revize ettiğine dikkat çeken Taner Ankara, 2017 yılında öncelikli hedeflerinin bir önceki yılın rakamlarını korumak olacağını sözlerine ekledi.

Kaynak:yeşillojit 

Etiketler
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Haberler