2828 Sayılı Kanun Kapsamında Ticaret Bakanlığına Yerleştirilen Adaylar Hk.

Son Güncellenme Tarihi: 19.11.2019 |

Ticaret Bakanlığı resmi web sayfasında 2828 Sayılı Kanun kapsamında Bakanlığa yerleştirilen adaylar hakkında bir duyuru paylaşıldı.

2828 Sayılı Kanun Kapsamında Ticaret Bakanlığına Yerleştirilen Adaylar Hk.
Ticaret Bakanlığı resmi web sayfasında 2828 Sayılı Kanun kapsamında Bakanlığa yerleştirilen adaylar hakkında bir duyuru paylaşıldı.


Bakanlık tarafından paylaşılan duyuruda, 2828 Sayılı Kanun Kapsamında Bakanlığa yerleştirilen adayların listesi de yer aldı. 

Adayların Evrak ve Beyan İşlemleri 
Yapılan açıklamada, adayların atanabilmeleri için aşağıda belirtilen belgeleri ve beyanlarını 02.12.2019 tarihi mesai saati bitimine kadar Ticaret Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü (Söğütözü Mah. 2176 Sk. No:63 06530 Çankaya / ANKARA) adresine elden, posta ya da kargo yoluyla ulaştırmalarının zorunlu olduğu belirtildi. Posta ya da kargodaki gecikmelerin dikkate alınmayacağı da eklendi. Belirtilen sürede belgelerini teslim etmeyen aday atanma hakkını kaybedecek.


Öte yandan, gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılacak ve atamaları yapılmayacak. Atamaları yapılmış ise iptal edilecek. Bundan sonra açılacak olan sınavlara katılamayacaklar. Bu kişiler hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacağı da eklendi. Bu şekilde Bakanlığı yanıltanlar kamu görevlisi ise, ayrıca durumları çalıştıkları kurumlara da bildirilecek.

Adayların listesi ve gerekli evraklar için Ticaret Bakanlığı resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ticaret Bakanlığı  
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Haberler