3. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi 9 Mayıs 2018'de

Son Güncellenme Tarihi: 12.01.2018 |

3. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi 9 Mayıs 2018'de

3. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi 9 Mayıs 2018'de
Ekonomi dünyası, kamu ve lojistik sektöründen güçlü bir katılımın sağlandığı Ekonomi ve Lojistik Zirvesi’nin üçüncüsü 9 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

 3. Dev Buluşma: Kamu - Lojistik - Reel Sektör
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı,  Ekonomi Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ve sektörel birlikler ve derneklerin katılım ve destekleriyle…

Dijital ekonomi dünyada ve Türkiye’de etkisini giderek güçlendiriyor. Dijital ekonomi ve Endüstri 4.0’ın yarattığı yeni iş modelleri ekonomiyi yeniden tanımlarken, lojistik sektörü de bu gelişmelere paralel olarak dönüşüme uğruyor.

Dijital ekonominin ve Endüstri 4.0’ın yarattığı yeni fırsatlar, ekonomik faaliyette bulunan sektörleri ve firmaların önünde yeni fırsat pencereleri açarken, bu gelişmelere uyum sağlamak, sisteme entegre olmak hatta yönlendirmek için yeni adımlar atılması gerekiyor.
2 yıldır ekonomi dünyası, kamu ve lojistik sektörünü bir araya getirerek reel sektörleri ve lojistik sektörünü buluşturan Ekonomi ve Lojistik Zirvesi, 3. Yılında; dijital ekonomi ve endüstri 4.0’ın ortaya çıkardığı yeni fırsatları, firmaların bu süreçte nasıl konumlandıklarını, iş modellerine, lojistik süreçlerine etkilerini ve lojistik sektörünün bu süreçlere entegrasyonunu ele alıyor.

3. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi, sektörde 24 yıldır aylık olarak yayınlanmakta olan UTA Lojistik Dergisi tarafından Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ve sektörel birlik ve derneklerin katılımıyla 9 Mayıs 2018’de İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Detaylı bilgi ve oturumlar
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Haberler