ABD Ticaret Bakanlığı Akıllı Üretim Teknolojileri Etkinliği Düzenliyor

Son Güncellenme Tarihi: 17.09.2020 |

Savunma Ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği “ABD Ticaret Bakanlığı - Akıllı Üretim Teknolojileri Etkinliği” hakkında bir yazı yayımladı.

ABD Ticaret Bakanlığı Akıllı Üretim Teknolojileri Etkinliği Düzenliyor
Yazıda; ABD Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl "Discover Global Markets" başlığı altında birçok Amerikalı ve uluslararası firmayı bir araya getiren bir etkinlik düzenlendiği belirtildi.


Discover Global Markets B2B eşleştirme etkinliğinin, Amerikalı tedarikçilerin uluslararası alanda kendilerini tanıtarak, yeni iş ortakları bulmalarına destek oluyor. Bu yıl Discover Global Markets, sanal ortamda, 7-9 Ekim 2020 tarihleri arasında ve "Intelligent Manufacturing - Akıllı Üretim Teknolojileri" alanında gerçekleştirilecek.


Türkiye'nin de aralarında bulunduğu Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 33 ülkeden firma Discover Global Markets - Intelligent Manufacturing etkinliğine davet edildi. Katılmak isteyen firmaların, ilgili web sitesi ( https://www.trade.gov/discover-global-markets-intelligent-manufacturing-internationalexecutive-program ) üzerinden ücretsiz olarak kayıt yaptırmaları gerekiyor. Birden fazla firma temsilcisi katılacaksa, her temsilci için ayrı olarak kayıt oluşturulması gerekiyor.


İkili görüşmeler, 7-9 Ekim 2020 tarihlerinde ABD/EST saatine göre 6:00-21:00 arasında (Türkiye saati ile 13:00-04:00 arasında) gerçekleşecek.
Etkinliğe katılacak firmaların kendileri için en uygun olan saatlerde toplantı seçebilmesi için, bir an önce kayıt yaptırmalarında fayda bulunduğu değerlendiriliyor. B2B Eşleştirme Etkinliği'nde yer alacak Amerikan firmalarının listesine https://www.trade.gov/discover-global-markets-intelligent-manufacturing-internationalexecutive-program-us-participants adresinden ulaşılabiliyor.
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Haberler