Amazon'da Milyon Dolarlık Satış Eğitim Kampı

Son Güncellenme Tarihi: 4.01.2019 |

e-İhracatçılar Amazon'da Satış Kampı ile ihracatı canlandıracak.

Amazon'da Milyon Dolarlık Satış Eğitim Kampı
e-İhracatçılar Amazon'da Satış Kampı ile ihracatı canlandıracak.

World E-Commerce Forum yaptığı çalışmalarla Türkiye'nin e-ihracatına destek ve ışık olmaya devam ediyor. Uluslararası konferansların yanı sıra World e-Commerce Forum, eğitim kampları ile e-ihracatın bütün yönlerini masaya yatırıyor. Katılımcılar 11 -13 Ocak 2019 tarihlerinde 3 gün boyunca sürecek olan kampta dünya e-ihracat devi amazon.com'da pazaryerlerini etkin kullanabilmeyi öğrenecek. 

World E-Commerce Forum tarafından yapılan açıklamada, amazon kampının tercih edilme sebebi şöyle açıklandı; "Öncelikle eTicareti, Amazon ve diğerleri olarak ikiye ayıralım. Gelin rakamlarla Amazon’a bakalım. 2018’de 1 trilyon dolar değerlemeye ulaşarak dünya tarihine Apple’dan sonra 2 numara olarak adını yazdıran Amazon, neredeyse 200 milyar dolar ciroya koşuyor.

Amazon’da satış yapmak bilinen pazaryerlerinde satış yapmanın çok ötesinde bir uzmanlık gerektiriyor. Eğitim kampında yer alan eğitmenlerimiz aynı zamanda milyonlarca dolarlık Amazon mağazalarına sahipler. Her yerde bilinen Amazon eğitimlerinin çok ötesinde tüyolar ve pratik bilgilerin aktarılacağı bu kampta, Amazon’da satış yapıyor olsanız bile satışlarınızı nasıl katlayacağınızı öğreneceksiniz. Amazon’da satışa başlamak isteyenler ise doğrudan birinci ağızdan yerli ve yabancı eğitmenlerimizden eğitim almanın avantajını elde edecekler." ifadeleri kullanıldı. 

Eğitimi tamamlayan bütün katılımcılara Amazon Eğitim Sertifika'sı verilecek.

Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Dış Ticaret Haberleri