Antalya Gümrük Müdürlüğü Şampiyon Oldu

Son Güncellenme Tarihi: 27.12.2017 |

Antalya Gümrük Müdürlüğü Şampiyon Oldu

Antalya Gümrük Müdürlüğü Şampiyon Oldu
Batı Akdeniz Bölge Müdürlüğü tarafından organize edilen, bu sene dördüncüsü düzenlen 26 Ocak Dünya Gümrük Günü Futbol Turnuvası oynanan final, üçüncülük ve veteran maçları ile sonuçlandı. Gayet çekişmeli ve eğlenceli geçen turnuvanın son maçlarını; başta Bölge Müdürü Ragibe Coşkun olmak üzere idareciler, personel ve aileleri takip etti.

 Final maçında; Antalya Gümrük Müdürlüğü, Antalya Havalimanı Gümrük Müdürlüğünü Resul Settaşı'nın attığı iki golle 2-0 mağlup ederek şampiyon oldu. Antalya Gümrük Müdürlüğüne şampiyonluk kupası ve madalyalarını Bölge Müdür Yardımcısı Soner Karadeniz takdim etti. Turnuvayı ikinci tamamlayan Antalya Havalimanı Gümrük Müdürlüğüne kupasını Bölge Müdür Yardımcısı Celal Sarıaltun verdi.

Üçüncülük maçında ise Antalya Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü, Bölge Müdürlüğü-TASİŞ Karmasını 3-1 mağlup etti. Antalya Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğüne kupasını Bölge Müdürlüğünde görevli Şube Müdürü Mahmut Nedim Gürtekin takdim etti.
Ayrıca, Bölge Müdürlüğü ve bağlantılarında görevli 35 yaş üstü personelin katıldığı veteran maçı eğlenceli anlara sahne oldu.

Kaynak: Batı Akdeniz Bölge Müdürlüğü 
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Haberler