Atlas Lojistik Ödülü Yarışması’na Katılın Seçin Seçilin

Son Güncellenme Tarihi: 26.10.2016 |

Atlas Lojistik Ödülü Yarışması’na Katılın Seçin Seçilin

Atlas Lojistik Ödülü Yarışması’na Katılın Seçin Seçilin

Bu yıl 7. kez düzenlenen ATLAS Lojistik Ödülü yarışması için çalışmalar son aşamaya geldi.

Her yıl taşımacılık ve lojistik endüstrisinin seçilmiş şirketlerini, yöneticilerini ve projelerini ödüllendiren yarışmada dış ticaret şirketlerine de ödül verilecek.

‘Bu yıl ilk kez lojistik sektörünün gelişimine katkıda bulunan ihracatçılarımızı da ödüllendiriyoruz. Bunu da lojistik şirketlerimizin önerilerine göre belirliyoruz.’ diyen Atlas Lojistik Ödülleri Komitesi Üyesi UTİKAD Başkanı Turgut Erkeskin, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Lojistikçilerimiz; sektörümüze yeni pazarlar açan ve iş olanakları yaratan ihracat şirketlerimizden hangilerinin ödüllendirilmesini istiyorsa isimlerini önerecek. Adaylar arasından jüri tarafından yapılacak değerlendirmeye göre belirlenecek olan şirketlerin ödülleri, 17 Kasım 2016 tarihinde yapılacak bir törenle sahiplerine verilecek.”

Erkeskin, lojistikçilere çağrı yaparak; ‘Lojistik Pazarının Gelişimine Katkı Ödülü için aday önererek müşterilerinize değer verdiğinizi gösterin’ şeklinde konuştu.

Lojistik Ödülleri 2016 kurumsal başvuru ve online aday gösterme işlemlerinin tümü www.lojistikodulleri.comadresi üzerinden yapılmaktadır. Tüm başvuru işlemleri ücretsizdir.

Etiketler
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Haberler