CIFF Çİn Uluslararası Mobilya Fuarı Başvuruları Başladı

Son Güncellenme Tarihi: 18.10.2016 |

CIFF Çİn Uluslararası Mobilya Fuarı Başvuruları Başladı

CIFF Çİn Uluslararası Mobilya Fuarı Başvuruları Başladı

CIFF Çİn Uluslararası Mobilya Fuarı başvuruları başladı.

Dünyanın dört bir yanından mobilya üreticileri, ihracatçıları ve satın almacılarını bir araya getirmesi ile dikkatleri üstüne toplayan CIFF Çin Uluslararası Mobilya Fuarı milli katılım organizasyonu 2017 yılında İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 8. kez gerçekleştirilecek.

Guangzhou/Çin Halk Cumhuriyeti'nde 18 - 21 Mart 2017 tarihleri arasında, 35. kez düzenlenecek olan söz konusu fuarda; klasik ve modern ev mobilyası başta olmak üzere, ofis, mutfak, bahçe mobilyaları, mobilya üretimi için gerekli hammaddeler, mobilya aksesuarları ve ev tekstili gibi ürünler sergilenecek. 2016 yılında milli katılım organizasyonunda Türkiye milli katılım standını farklı ülkelerden birçok firma ziyaret etti. Bu yıl ise milli katılım organizasyonunun daha büyük bir alanda yapılması ve daha çok Türk firmasının katılımı ile gerçekleşmesi beklenmektedir.

Bahse konu fuara başvuruda bulunmayı planlayan üyelerin ekteki başvuru formunu doldurarak 21 Ekim 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar Genel Sekreterliğin   0 212 454 05 01 - 02 numaralarına fakslamaları veya agac@iib.org.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

Kaynak: İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği / Mobilya-Yaş Meyve Birlikleri Koordinasyon Şubesi

Detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.iib.org.tr/tr/diger-duyurular-ciff-2017-fuari.html

 

Etiketler
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Haberler