ÖTV Kanununa Ekli (I) Sayılı Listedeki Mallar İçin Gümrükte Alınan Teminat Yüzde 20 Fazlasıyla mı Alınacaktır?

Son Güncellenme Tarihi: 10.01.2018
Sezai KAYA

Sezai KAYA

Gümrük Müşaviri

Yazarın Diğer Yazıları

Gümrük Kanununun 202. maddesine göre değil ÖTV Kanununa göre hareket edildiğinden ÖTV tutarı kadar teminat alınacaktır.
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Bölgesi