Gümrük TV Büyümeye Devam Ediyor

Son Güncellenme Tarihi: 25.10.2019 |

2016 yılında yayın hayatına başlayan Gümrük TV büyümeye ve hedeflerine ulaşma yolunda adımlar atmaya devam ediyor.

Gümrük TV Büyümeye Devam Ediyor
2016 yılında yayın hayatına başlayan Gümrük TV büyümeye ve hedeflerine ulaşma yolunda adımlar atmaya devam ediyor.


Gümrük TV, Google Analytics verilerine göre ayda ortalama 40 bin kişiye ulaşıyor. Ayrıca sosyal medya hesaplarında yer alan takipçilerinin sayısı ise 30 bin kişiyi buluyor. Web ve sosyal medya mecralarındaki etkileşimler hesaba katıldığında ayda 100 bin kişinin üzerinde organik ve tekil kişiye ulaşıyor.

Kitle etki analizine bakıldığında Gümrük TV etkileşimde bulunduğu kitlenin yüzde 30’unu Gümrük Müşaviri veya Gümrük Müşavirliği Şirketleri sahibi ve çalışanları, yüzde 20’sini lojistik sektöründe yer alan şirketlerin sahipleri veya çalışanları, kalan yüzde 50’lik payını ise dış ticaret şirketleri, mali müşavirler, avukatlar, sigortacılar ve diğer meslek grupları oluşturuyor.Gümrük TV Hizmet Yelpazesini Genişletiyor

Yayın hayatına başladığı günden bu yana haber, video, video prodüksiyon, eğitim ve insan kaynakları alanında hizmet veren Gümrük TV hizmet yelpazesini genişletiyor.

Gümrük TV’nin kendi yazılımlarını geliştirmesi teknolojik olarak derin bir bilgi birikimine sahip olmasına yol açmış oldu. Geliştirdiğimiz yazılımlar okurlarımız tarafından çok beğenildi ve yüksek oranda kabul gördü.

Gümrük TV aralarında İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği Web sitesi ve App. yazılımları olmak üzere sektörde önemli yer tutan birçok müşterisine yazılım hizmeti ve hosting barındırma hizmeti sağlıyor.

Güven Sorununu Ortadan Kaldırıyoruz

Bugüne kadar bize gelen taleplerde en çok karşılaştığımız şikayetleri yazılım sektöründe yaşanan iletişim sorunları olarak gördük. Ayrıca sektörü tanımayan yazılım şirketlerinin sunduğu projelerin uzun zamana yayılması ve sonunda yazılım geliştirmek üzere çıkılan yolda projelerin yarım kalması da çok şikayet edilen konular arasında.Gümrük TV hem sektörel bir hafızaya sahip olması hem de sektörden gelen mesleki tecrübesi ile projeleri daha kısa sürede ve daha ihtiyaca yönelik olarak tamamlıyor. Gümrük TV sektörde kabul gören yüksek marka düzeyi gereği iletişim sorunlarını sıfıra indiriyor ve proje yönetimi anlamında yüksek bir hizmet standardı sunuyor.

Kendimiz İçin Ne Yapıyorsak Müşterilerimiz İçin de Aynısını Yapıyoruz

Yayın hayatına başladığımız 3 yıla yaklaşan sürede İGMD, Ankara Gümrük Müşavirleri Derneği, UTİKAD, UND, Gümrük Muayene Memurları Derneği, Gümrük Uzmanları Derneği, Medipol Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, Evyapport, Türkkep, Güler&Dinamik Gümrük Müşavirliği, SGS, Oregon Teknoloji, Evrim Yazılım, Ekol Gümrük Müşavirliği, Borusan Gümrük Müşavirliği, Solmaz Gümrük Müşavirliği, Zirve Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği, Hakim YGM, Mentor Gümrük Müşavirliği, Narin Gümrük Müşavirliği, Boykan Gümrük Müşavirliği, Aygen Gümrük Müşavirliği, Asset Gümrük Müşavirliği, Şahin Gümrük Müşavirliği, Universal Danışmanlık, Seltaş Gümrük Müşavirliği, 4D Antrepo ve daha bir çok kurum ve sektör firmasıyla iş birliği ve iş ilişkisi kuran Gümrük TV başarılı, güvenilir ilişkiler kurmaya ve marka değerini yükseltmeye devam ediyor.Dijital Hizmetler

Gümrük TV dijital alanda tecrübelerini sektörle paylaşıyor. Müşterilerimizin dijitalleşme süreçlerine katkıda bulunacak sistemler ve gereksinimlerine göre özel yazılımlar geliştiriyor, WEB sitesi ve Mobil App. yazılımlar üretiyoruz.

Sanal dünyada müşterilerimizi konumlandırıyor, WEB Sitesi ve Sosyal Medya Hesaplarını Yönetebiliyoruz.

Kurumsal marka yönetimi çerçevesinde video prodüksiyonlar yapıyor ve creative görsel tasarımlar sunuyoruz.

İletişim: info@gumruktv.com.tr / 0212 852 22 84
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Haberler