Gümrük TV Sektöre Hizmet Etmeye Devam Ediyor

Son Güncellenme Tarihi: 25.01.2018 |

Gümrük TV Sektöre Hizmet Etmeye Devam Ediyor

Gümrük TV Sektöre Hizmet Etmeye Devam Ediyor
Son bir yıllık süre içerisinde yaklaşık 300.000 kişi tarafından 1.500.000 kez ziyaret edildik. Kocaman bir aile olduk. Ailemizin hayatını kolaylaştırmak üzere kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

2018 yılın başında Gümrük TV sayfasında sektör tarafından ihtiyaç duyulduğunu düşündüğümüz birkaç hizmeti sizlere sunduk. Bunlardan biri ‘Dış Ticaret İK’.

Dış Ticaret İK Nedir?

Dış Ticaret İK, Dış ticarete değen tüm tarafların şirket içerisinde ve sahada istihdam edeceği personelleri bulabileceği bir platformdur. Dış Ticaret Erbabı, Gümrük Müşaviri, Forwarder, Antrepo, Liman, Yurtiçi Nakliye ve Kurye şirketleri kendi içlerindeki departmanlar ve iş pozisyonlarına göre iş ilanı verebiliyor, Video CV eklenmiş CV'leri inceleyebiliyor. Böylece ön görüşme aşaması daha hızlı geçilerek, zaman daha verimli kullanılabiliyor.

Dış Ticaret İK’nın Farkı Nedir?

Dış Ticaret iK, yalnızca Dış Ticaret sektörüne göre kurgulanmış bir insan kaynakları platformu özelliğini taşıyor. Sektörel olarak iş pozisyonları belirlenmiş ve tüm platform bu iş pozisyonlarına göre tasarlanmıştır.

Video CV nedir?

CV oluşturan herkes dilerse CV’sine 1 dakikalık ‘Video CV’sini de ekleyebiliyor. Video CV ilk görüşme ve ilk intiba için oldukça önemli. Günümüzde videonun önemi düşünüldüğünde Video CV içeren CV’lerin daha fazla ilgi göreceği bir gerçek.

Dış Ticaret İK Ücretli mi?

Dış Ticaret İK modülüne CV bırakan kişilerden bir ücret talep edilmiyor. Kullanıcılar CV’lerini dilediği kadar aktif halde tutabiliyor, dilediği zaman pasif hale getirebiliyor. Tüm bu özellikleri üye kendi panelinden yönetebiliyor. İş ilanı bırakacak Kurumsal Firmalar için ise avantajlı paketler sunuluyor. Kurumsal üye olarak sisteme kayıt olan üyelere 3 iş ilanı hakkı ücretsiz olarak sunuluyor.

Gümrük TV ana sayfasında bulunan Dış Ticaret İK reklamını tıklayarak platformu kullanmaya başlayabilirsiniz..

Tüm Dış Ticaret ailesine fayda vermesini diliyoruz..

Üye olmak için TIKLAYINIZ

Gümrük TV..
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Haberler