Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel Zonguldak’ı Ziyaret Etti

Son Güncellenme Tarihi: 12.01.2018 |

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel Zonguldak’ı Ziyaret Etti

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel Zonguldak’ı Ziyaret Etti
Bakanlığık Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel ‘Zonguldak Değerleri ile Buluşuyor’ Programı kapsamında Zonguldak’a ziyarette bulundular.

Bölge Müdürü Musa Aydemir, Zonguldak Ticaret İl Müdürü İsmail Maden, Zonguldak Gümrük Müdürü Mehmet Yıldız, Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürü Mehmet Taştan ve Karadeniz Ereğli Gümrük Müdürü Arif Kemal Eyüboğlu’nun da eşlik ettiği ziyarette Müsteşar ve beraberindekiler öncelikle Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’ın programa katılanlar için düzenlediği öğle yemeğine katıldılar.

Yemekten sonra Müsteşar Zonguldak Gümrük Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, personelin sorunlarını dinleyip, Gümrük Müdürlüğü personeliyle bir süre sohbet etti ve ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çekildi.

Daha sonra Bülent Ecevit Üniversitesi’nde düzenlenen ‘Zonguldak Değerleriyle Buluşuyor’ programına konuşmacı olarak katılan ve sunumlarını yapan Müsteşar İsmail Yücel’e Zonguldak Valisi Ahmet Çınar tarafından programın anısına istinaden hediye takdim edildi.

Programın ardından İsmail Yücel, Bölge Müdürü Musa Aydemir ve ilgili müdürlerle birlikte Zonguldak Ticaret İl Müdürlüğü, Zonguldak Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne ve Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundular. Oda ziyaretlerinde esnaf ve Sanayicilerin çalışmalarını ve sorunlarını dinleyen İsmail Yücel’e Zonguldak’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür edildi.Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Haberler