Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'nden Ziyaret

Son Güncellenme Tarihi: 18.04.2019 |

Bölge Müdürü Musa AYDEMİR ve Dilovası Gümrük Müdürü Salih BALCI Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası (YYS) sahibi firmalardan Autoliv Cankor Otomotiv Emniyet Sistemleri A.Ş.’nin Gebze Organize Sanayi Bölgesinde ki fabrikasına ziyarette bulundular.

Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'nden Ziyaret
Doğu Marmara Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Musa AYDEMİR ve Dilovası Gümrük Müdürü Salih BALCI Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası (YYS) sahibi firmalardan Autoliv Cankor Otomotiv Emniyet Sistemleri A.Ş.’nin Gebze Organize Sanayi Bölgesinde ki fabrikasına kurumsal iletişim çerçevesinde ziyarette bulundular.


Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Ziyareti

Kamu ve özel sektör işbirliğinin güçlendirilmesi, gümrük hizmetlerinin daha hızlı ve daha kolay yapılarak, ülke gelişimine katkı sağlamak ve paydaşlarımızla Kolay Ticaret Büyük Türkiye düşüncesiyle yapılan ziyarete; otomotiv sektöründe başta emniyet kemeri, hava yastığı ve direksiyon simidi olmak üzere çeşitli güvenlik ürünleri üreten Autoliv Cankor A.Ş.’nin iştirak alanları ile ilgili bilgi verilmesiyle başlanarak, fabrika gezisi, fabrikada üretilen ürünlerin üretim aşaması, ihracı ve sektör hakkında bilgi alınarak devam edildi.
Heyete fabrika ziyaretinde; Autoliv A.Ş. Genel Müdürü Özgür ÖZDOĞRU ve İthalat İhracat Müdürü Ersoy KANDEMİR eşlik etti. 

Ticaret Bakanlığı 
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Haberler