İGMD Meslektaşlarının Yanında

Son Güncellenme Tarihi: 27.03.2020 |

İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği COVID-19 hastalığı nedeniyle sahada çalışmak zorunda olan meslektaşlarına yönelik sağlık ve dezenfektan kitleri temin edildiğini paylaştı.

İGMD Meslektaşlarının Yanında
İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği COVID-19 hastalığı nedeniyle sahada çalışmak zorunda olan meslektaşlarına yönelik sağlık ve dezenfektan kitleri temin edildiğini paylaştı. İGMD web sitesinden yapılan bildirimde;


“Ulusal güvenlik ve toplumsal devamlılığın sağlanmasında sağlık personeli, emniyet ve güvenlik birimleri kadar Gümrük Müşavirliği Hizmeti veren Sahadaki Meslektaşlarımızın da görevlerini yerine getirmesi önem arz etmektedir. Yarı Kamusal nitelikte ve Riskli Meslek Mensupları arasında yer alan Gümrük Müşavirleri, Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirleri, Gümrük Müşavir Yardımcıları ve Stajyerler uluslararası ticarette ülke ihracatının ve ithalatının aksamadan yürütülmesini temin etmek amacıyla cansiperane hizmet vermeye devam etmektedirler” ifadelerine yer verildi.


Yapılan bildirimde “Coronavirüs salgınının yayılmasını önlemeye ve toplum sağlığını korumaya destek olmak amacıyla alınan önlemler kapsamında Derneğimiz; Sahadaki Arkadaşlarımıza sağlık ve dezenfektan kitleri temin etmiştir. Sahadaki Arkadaşlarımızın ve Ailelerinin sağlığını önemsiyor, kendilerine halkımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz” denildi.
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Haberler