İGMD Yönetim Kurulundan TİM Başkanı İsmail Gülle’ye Ziyaret

Son Güncellenme Tarihi: 11.07.2018 |

İGMD yönetim kurulu, TİM 25'inci Olağan Genel Kurul'unda yapılan seçimleri kazanarak başkan olan İsmail Gülleyi ziyaret etti.

İGMD Yönetim Kurulundan TİM Başkanı İsmail Gülle’ye Ziyaret
İGMD yönetim kurulu, TİM 25'inci Olağan Genel Kurul'unda yapılan seçimleri kazanarak başkan olan İsmail Gülleyi ziyaret etti. 

30 Haziran’da yapılan 25'inci Olağan Genel Kurul'unda İsmail Gülle seçimleri kazanarak, TİM’in yeni Yönetim Kurulu Başkanı olmuştu.

İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği (İGMD) Başkanı Serdar Keskin, Başkan Vekili Ersel Yüksek, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mustafa Sezen ve Yönetim Kurulu Üyesi Nizamettin Ağar'ın arasında bulunduğu heyet bugün TİM başkanı İsmail Gülle’yi makamında ziyaret etti.

Yapılan görüşmede TİM Başkanı İsmail Gülle'ye yeni görevinde başarı dilendi. Görüşmede TİM Genel Sekreteri Dr. Bader Arslan ve Genel Sekreter Yardımcısı Cihat Gök’de bulundu.

Ziyarette yapılan görüşmelerde İGMD başkanı Serdar Keskin, Gümrük müşavirliği mesleğinin dış ticaretteki yeri ve öneminden bahsederken, Gümrük Müşavirleri Asgari Ücreti hususunda da önemli bilgiler verdi.İsmail Gülle: İşbirliği Yapmaya Hazırım
 
TİM başkanı İsmail Gülle, meslek hayatında uzun dönem ihracat yaptığını ve iş süreçlerinin nasıl yürüdüğünü çok iyi bildiğinden bahsetti. Gülle: “İhracata ilk başladığım günden bugüne hep aynı Gümrük Müşaviri ile çalıştım. Sahada onunla birlikte gümrük işlemlerini takip ettim. Mesleğinizin zorluklarının farkındayım. Yaşadığınız sıkıntıların çözümünde birlikte uyum içerisinde çalışacağımıza eminim. Hepimizin ortak hedefi ülkemizin ihracatta büyümesi, gelişmesi. Bu hedef için işbirliği yapmaya hazırım.” dedi.İsmail GÜLLE Kimdir?

1960 yılında Sivas'ta doğan İsmail Gülle, ilk ve orta öğrenimini Sivas'ta tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Fakültesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadi Enstitüsü'nde ihtisas programını tamamladı. 2003-2018 yılları arasında İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığını sürdüren Gülle, aynı zamanda, Sivas İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığını da yürütmekle birlikte, İSO ve İTO Üyesi.

Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Haberler