İran Hastanesine Türkiye’den İhracat

Son Güncellenme Tarihi: 14.07.2016 |

İran Hastanesine Türkiye’den İhracat

İran Hastanesine Türkiye’den İhracat

İran'da yeni kurulan hastane için elektrikli doğum masası ithal etmek isteyen firma, tedarikçilerle iletişime geçmek istiyor.

Sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler birçok faydayı da beraberinde sunmaktadır. Her şeyden önce medikal ve tıbbi gelişmeler tüm dünyada insanların yaşamlarını olumlu yönde değiştirmektedir. Birçok kişi sağlık sektöründeki teknolojik yeniliklerin getirdikleri sayesinde daha sağlıklı, üretken ve bağımsız bir hayat sürdürmektedir. Ayrıca, tıbbi teknoloji, sağlık sistemindeki üretim ve etkinliğin gelişmesinde sağladığı katkının yanında ekonomik büyümeyi de beraberinde getirerek, sağlık sistemindeki inovasyonun merkezini oluşturmaktadır. 

Medikal sektörüne öncelik veren ülkelerin, kısa sürede gelişmişlik düzeyinde büyük aşama kaydettiğine ilişkin pek çok örnek gösterilebilir. Çin, Hindistan, Almanya, Fransa, İtalya, İngiltere gibi ülkeler medikal sektöründe doğru politikalar izleyerek ulusal ekonomilerine önemli katkılar sağlamaktadırlar. 

İran' da yeni kurulan hastane için elektrikli doğum masası ithal etmek isteyen firma, tedarikçilerle iletişime geçmek istemektedir. Firmayla aşağıdaki linkten iletişime geçebilirsiniz.

http://www.turkishexporter.net/en-US/Leads/331615_electrical-delivery-beds-inquiry-from-iran 

İlgili talep kurumsal oluşumlu (vergi numarasına sahip limited şirketi, anonim şirketi ve şahıs şirketi) firmalara ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

Kaynak: Dünya gazetesi 

Etiketler
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Haberler