Karasu-Köstence Ro-Ro Deneme Seferleri 2 Nisanda

Son Güncellenme Tarihi: 26.03.2020 |

Sea Lines Firması Karasu Köstence arası ilk ro ro seferi denemesini 2 Nisan 2020’de yapmayı planladığını açıkladı.

Karasu-Köstence Ro-Ro Deneme Seferleri 2 Nisanda
UND’den alınan habere göre; Sea Lines firması uzun zamandır planlaması yapılan Karasu (Sakarya) – Köstence (Romanya) Deneme seferinin 02 Nisan 2020 Perşembe günü saat 03:00’de Karasu limanından gerçekleştirileceğini açıkladı. Sefer için son evrak kabul saati 01 Nisan 2020 Çarşamba saat 21:00 olarak açıklandı.


Sea Lines firmasına rezervasyon ve bilgi için booking.tr@sealines.com.tr adresinden ulaşılabileceği duyuruldu.

Açıklamada deneme seferine mahsus olarak; sadece Dorse üniteler kabul edileceği, dorse tek yön navlununun 450,-EURO olacağı, navluna €25 (beher ünite) terminal masrafı ilave edilmesi gerektiği, belirtilen rakamlara Karasu yükleme – Köstence tahliye masraflarının dahil olduğu, tahmini transit süresinin 12 saat olması planlandığı, ilk sefere mahsus olmak üzere gemiye maximum 80 ünite kabul edileceği, yine bu sefere mahsus olmak üzere (toplam 80 araç üzerinden) maximum 10 araç transit olarak kabul edileceği, bu sefere mahsus olmak üzere Köstence – Karasu seferinde herhangi bir ünite kabul edilmeyeceği, geminin Köstence’den yük almadan ayrılacağı ifade edildi.


Deneme seferinin başarıya ulaşması halinde mümkün olan en kısa süre içerisinde düzenli karşılıklı Karasu – Köstence – Karasu seferlerine başlanması planlanlanıyor.
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Dış Ticaret Haberleri