Kurumsal İletişim Çerçevesinde Sarıtaş Çelik San. ve Tic. A.Ş.’ye Ziyaret

Son Güncellenme Tarihi: 12.01.2018 |

Kurumsal İletişim Çerçevesinde Sarıtaş Çelik San. ve Tic. A.Ş.’ye Ziyaret

Kurumsal İletişim Çerçevesinde Sarıtaş Çelik San. ve Tic. A.Ş.’ye Ziyaret
Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Musa Aydemir; Bölge Müdür Yardımcısı Ceylan Er, Personel Müdürü Mehmet Zeki Bahar, Muayene Memuru Mehdi Kamalı ile birlikte Sarıtaş Çelik San. ve Tic. A.Ş.’nin Gebze Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasına kurumsal iletişim çerçevesinde ziyarette bulundu.

Kamu ve özel sektör işbirliğinin güçlendirilmesi, gümrük hizmetlerinin daha hızlı ve daha kolay yapılarak, ülke gelişimine katkı sağlamak ve paydaşlarımızla Kolay Ticaret Büyük Türkiye düşüncesiyle yapılan ziyarete; fabrika gezisi, fabrikada işlem gören ürünlerin üretim ve ihracı hakkında bilgi verilerek devam edildi, ayrıca şirketin 25 tonluk 20 mm. kalınlığında ki paslanmaz çelik saçlardan numune alımında yaşanan sorunlara ilişkin talebinin değerlendirilmesine karar verildi.

Paslanmaz Çelik alanında faaliyet gösteren şirket, yurt içinde üretimi olmayan paslanmaz çelik yassı mamullerin ithalatını gerçekleştirip, Paslanmaz Çelik Merkezinde yarı mamul haline getirerek ülke sanayiine sunuyor. Birçok sektörün tedarikçisi olan firma başta gıda, makine-ekipman, kimya, ilaç, petrokimya, gemi sanayii, enerji santralleri, endüstriyel mutfak, beyaz eşya ve benzeri alanlarda hizmet veriliyor. Ayrıca Şirket ISO 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde üretim ve ihracat bakımından yer alıyor.
Ziyarette heyete Sarıtaş Çelik San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ercüment Sarıtaş, ve YGM Fahri Ergündüz eşlik etti.

Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Haberler