Oregon, Yeni Yüzü ile Sektöre Hizmet Verecek

Son Güncellenme Tarihi: 21.12.2018 |

Oregon Teknoloji Hizmetleri, lojistik sektörüne hizmetlerine yenilerini ekledi.

Oregon, Yeni Yüzü ile Sektöre Hizmet Verecek
Oregon Teknoloji Hizmetleri, lojistik sektörüne hizmetlerine yenilerini ekledi. 


Hizmetler Yenilendi
OREGON Teknoloji Hizmetleri A.Ş., 2017 yılında yönetimi değişmiş ve bu sürenin devamında yeni bir kimlikle lojistik sektörüne hizmet üretmeye başlamıştı. Lojistik sektörünün tanıdık simalarının ortak olduğu Şirket, Türkiye ve Almanya gümrük idarelerinden aldığı kapsamlı teminat ile transit rejimi için transit (T1/T2/TR) beyanname üretmenin yanına yeni hizmetler eklemeye de başladı.

Konteyner kiralama hizmetinin hemen ardından;RO-RO rezervasyonundan CMR üretimine, rota planlamadan araç takibine kadar lojistik sektörünün ihtiyaçlarına yanıt verecek ve tüm yazılımlara entegre olabilen Oregon Web’i müşterilerinin hizmetine sundu.

Oregon Web Platformu birçok kullanıcı dostu özelliğinin yanı sıra, İos ve Android uyumlu olarak tasarlandı. Oregon müşterileri yeni platform ile NCTS beyannamelerini Türkiye, Almanya, Romanya ve Bulgaristan gümrük idarelerine en hızlı, kolay ve güvenli biçimde sunabilme imkanı sağlıyor.

Öte yandan Oregon, müşterilerinin arşivi olarak tutacağı eski yazılımının 24.12.2018 tarihinden itibaren beyanname sunumuna kapatılacağı duyuruldu. 

Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Lojistik Haberleri