Sınır Ötesi e-Ticarette Fırsatlar ve Çıkış Yolu

Son Güncellenme Tarihi: 24.01.2018 |

Sınır Ötesi e-Ticarette Fırsatlar ve Çıkış Yolu

Sınır Ötesi e-Ticarette Fırsatlar ve Çıkış Yolu
e-İhracat Platformu, "Sınır Ötesi e-Ticarette Fırsatlar ve Çıkış Yolu" adlı resepsiyonunu yapıldı.

e-İhracat yapmak isteyenleri, e-ihracat yapanları ve e-ihracatta uzun yol kat edenleri buluşturan e-ihracat platformu 23 Ocak 2017 tarihinde verdiği resepsiyonda bu üç profili buluşturmaya devam etti. 2017 yılı içinde iki kez düzenlediği konferanslar ile e-İhracatı anlatan platform, 2018 yılının ilk etkiliğinde gelecek planlarından bahsetti.

"Evrensel olmadan milli olamayız" sloganı ile yola çıkan e-İhracat platformu, 2 trilyon dolarlık dünya e-Ticaret pazarında Türkiye'nin de büyük paylarla yer almasını hedefliyor.


Resepsiyonun açılış konuşmasını sefamerve.com CEO'su Metin Okur yaptı. Metin okur konuşmasında, " Önemli olan bir adım atmak. Bir adım atıldığında bu kendiliğinden katlanarak büyüyor. e-İhracatın böyle bir sistemi var. Bizim hedefimiz 200 milyon TL. Sadece kendi ülkenize satış yaparak büyüyemezsiniz, büyüyemeyiz. Türkiye üreten bir ülke. Biz ürettiklerimizi yurtdışına satmalıyız. e-İhracat her gün gelişiyor büyüyor. Newyork'a 24 saat içinde ürün teslim yaptık. Bunları yapmak mümkün. Bu sistemler daha da büyüyecek, daha da gelişecek. Tek bir kalem bile satsanız yeter." dedi.e-İhracatın Kilitli Kapıları Açılıyor
Sunuculuğunu Burak Törün'ün yaptığı resepsiyonda, Koza Digital Agency CEO'su Ömer Nart ve Mustafa Şeker, katılımcılara e-İhracat platformunun 2018 planları, üyelik sistemleri, eğitimler ve iş gezileri hakkında bilgiler verdi.

Ömer Nart ve Mustafa Şeker, sunumlarında E-İhracat platformunun düzenlediği İngiltere, Almanya, Rusya, İran, Arabistan ve Emirlikler'ine yapılan yurtdışı e-ihracat iş gezileri ile global bir bakış açısı yakalamayı hedeflediklerini belirtti.
e-İhracat platformu, düzenlediği iş geliştirme toplantıları ve çözüm merkezleri ile e-ihracat tecrübesi olanları e-ihracat yapmak isteyenlerle buluşturmayı hedefliyor. Aynı zamanda platform, e-İhracat akademisi ve özel eğitimlerle, Türkiye'nin global e-ihracat pazarında köklü tutunuşlar sağlamasını amaçlıyor.


Üye Şirketlere Ücretsiz Konferans Bileti
Nart ve Şeker sunumunda, platform üye şirketlere yılda iki kez düzenlenecek olan konferanslara katılmak üzere bir kişilik ücretsiz bilet verildiğini belirtti. Aynı zamanda Ömer Nart, senede iki kez yapılacak olan Uluslararası e-İhracat Konferansları'nın ikinci gününü B2B Marketing'lere ayıracaklarını da belirtti.

Resepsiyona katılan ulusal ve uluslararası konuşmacılar, paylaştıkları tecrübeleri ve sunumları ile e-İhracatın kilitli kapılarını açarak, akıllarda e-İhracat ile ilgili bulunan sorulara çözümler sundu.Gümrük TV
Haber: İpek Alemdar


Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Etkinlik Haberleri