Tarım Ve Hayvancılık Makineleri Sanal Fuarı

Son Güncellenme Tarihi: 1.06.2020 |

Makine İhracatçıları Birliği “AGRIVIRTUAL - Tarım Ve Hayvancılık Makineleri Sanal Fuarı” hakkında bir yazı yayımladı.

Tarım Ve Hayvancılık Makineleri Sanal Fuarı
Makine İhracatçıları Birliği “AGRIVIRTUAL - Tarım Ve Hayvancılık Makineleri Sanal Fuarı” hakkında bir yazı yayımladı.


Yazıda; COVID -19 pandemisinin küresel ölçekte iş dünyasının hareket ve temas imkanlarını kısıtladığı; geleneksel iş ilişkisi kurma, müşteri edinme ve tutunma uygulamalarını zora soktuğu belirtilerek salgının dijital platformlara giderek artmakta olan ilgiyi hızla pekiştirdiği, iptal olan ya da sonraki yıla ertelenen fuarlardan doğan boşlukların sanal fuarlarla telafi edilmeye çalışıldığı ifade edildi.

Yazıda devamla; Ticaret Bakanlığı himayesinde, Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği ve Selçuk Üniversitesi işbirliğinde 22-26 Haziran 2020 tarihleri arasında, açılışı Ticaret Bakanı Ruhsar PEKCAN tarafından yapılacak olan “Tarım ve Hayvancılık Makineleri Sanal Fuarı” organize edileceği bildirildi.

Yazıda ayrıca, Tarım ve Hayvancılık Makineleri Sanal Fuarının, bu alanda imalat yapan veya paydaş firmalar ile sektörün tedarikçilerinin yer alacağı, ürünlerini ve teknolojik gelişmelerini sergileyeceği, ziyaretçiler ve müşterileri ile bire bir görüşmeler yapabileceği uluslararası bir organizasyon olduğu; ticari süreçlerin güçlendirilmesi ve ihracat potansiyelinin artırılmasının amaçlandığı belirtildi.

Fuar süresince sektör ile ilgili sanal seminer ve konferansların düzenleneceği, etkinlikler ve içeriğin yaygın biçimde duyurulacağı ve dünyanın her yerinden ücretsiz katılıma açık olacağı belirtildi. Stant kiralayan firmaların, ücreti karşılığında tanıtım amaçlı konferanslar düzenleme olanağından istifade edebilecekleri gibi, reklam ve sponsorluk faaliyetlerinde de bulunabilecekleri vurgulandı.


Fuara ilişkin detaylı bilgilendirme toplantılarının 02-Haziran-2020 Salı günü, saat 14:00’de ve 03-Haziran-2020 Çarşamba günü, saat 11:00’de web tabanlı olarak yapılacağı, toplantıya katılma imkanı olmayanların, Fuarla ilgili bilgiyi doğrudan Selçuk Üniversitesi’nden temin etmeleri de mümkün olduğu bildirildi.
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Haberler