"The One Awards" Birincisi Ekol Lojistik

Son Güncellenme Tarihi: 10.01.2019 |

Ekol Lojistik, Marketing Türkiye ve Akademetre işbirliğiyle gerçekleştirilen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde lojistik sektörü kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

"The One Awards" Birincisi Ekol Lojistik
“İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırması sonuçları temel alınarak düzenlenen ve bu yıl beşinci kez gerçekleştirilen The ONE Awards ödülleri, İstanbul’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Toplam 12 ilde, bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda 50’yi aşkın sektörün yıl içinde itibarını en çok artıran markalarının belirlendiği The ONE Awards’ta Ekol adına ödülü Ekol Kurumsal İletişim Direktörü Arzu Çetin ve Ekol Türkiye Ülke Müdürü Murat Kavrar aldı.

Ekol’ün Türkiye İhracatçılar Meclisi, Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Araştırması’nda iki ödüle layık görülmesinin ardından başarısını ödülle taçlandırmaya devam ettiğini söyleyen Ekol Kurumsal İletişim Direktörü Arzu Çetin, “Yeterince iyi olmak bize hiçbir zaman yetmiyor. Daha iyiye ulaşmak için sürekli ve dinamik dönüşüme inanıyor, bu sayede her gün büyüyor ve gelişiyoruz. Biliyoruz ki, başarıya başka türlü ulaşmak mümkün değil” dedi.

Ekol’ün gücüne güç katan ileri teknolojisini müşterilerine kusursuz hizmet anlayışıyla gelişmiş çözümler sunmak için kullanarak sektörüne ilham kaynağı olmaya devam ettiğini belirten Ekol Türkiye Ülke Müdürü Murat Kavrar ise, “Birbirimizi daha iyi anlamak, paylaştığımız ortak değerleri korumak ve gerçekleştirmek istediğimiz hedeflere ulaşmak için yine en değerli yapıtaşımız olan insanımızın gücüyle, azimle ilerliyoruz. En iyiyi hak eden müşterimize, yaptığımız her işte en iyi hizmeti sunuyoruz. Onların başarısının bizim başarımız olduğu gerçeğini aklımızdan hiç çıkarmıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Deniz Haber Ajansı

Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Lojistik Haberleri