TİM-TEB Girişim Evi 2020 yılı 1. Dönem Start Up ve Level Up Programları Başvuruları Başladı

Son Güncellenme Tarihi: 24.01.2020 |

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri TİM-TEB girişim evleri kapsamında 1. Dönem Start Up ve Level Up Programı düzenliyor.

TİM-TEB Girişim Evi 2020 yılı 1. Dönem Start Up ve Level Up Programları Başvuruları Başladı
Türkiye İhracatçılar Meclisi 2015 yılından bu yana TİM-TEB Girişim Evleri ile teknoloji girişimcilerinin desteklenmesini ve hızla büyümesini sağlamaya yönelik 14 farklı program kapsamında 935 girişimciye destek veriyor.

  
Programa katılan girişimciler, alanında uzman danışanlarla çalışma, ürün ve hizmetlerini iş dünyasına sunma, kurumsal firmalarla iş birliği yapma, yatırımcılarla buluşma, ulusal ve uluslararası etkinliklerde yer alma gibi birçok olanak sağlanıyor.


TİM-TEB Girişim Evleri İstanbul İzmir Ankara Bursa Gaziantep Denizli Mersin Erzurum ve Trabzon’da Katkı sağlamaya devam ediyor.

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri de bu kapsamda 2020 Şubat ayında 1. Dönem Start Up ve Level Up Programı düzenliyor. Programa katılmak isteyenlerin 31 Ocak 2020 tarihine kadar http://timlegirisim.com ya da https://www.teblegirisim.com/ adreslerinden katılım sağlanabileceği ifade edildi.
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Haberler