UND'den 'Hizmet İhracatçıları Birliği'ne Destek

Son Güncellenme Tarihi: 7.02.2018 |

UND'den 'Hizmet İhracatçıları Birliği'ne Destek

UND'den 'Hizmet İhracatçıları Birliği'ne Destek
Türkiye İhracatçılar Birliği tarafından hizmet ihracatçılarına gönderilen bilgide, Hizmet sektörü ihracatının tüm dünyada büyük bir hızla büyümekte olduğu ve sektörün öneminin giderek arttığı ifade ediliyor.

UND yayınladığı mesajda, "Firmalarımızın ihracatının önümüzdeki dönemde daha da artması için, sektörün ihracat boyutuyla daha etkin bir şekilde temsil edilmesi gerektiği yönündeki taleplerin uzun bir süredir Meclise iletildiği ve bu noktada, kurulacak Hizmet İhracatçıları Birliğinin hem ihracatımıza hem de firmalarımıza önemli katkı sağlaması ve sektörün ülke menfaatine uygun olarak gelişmesi için çalışmaların planlandığı belirtilmektedir.

Bu çerçevede, “Hizmet İhracatçıları Birliği”nin kurulmasına destek verilmesi için tüm Üyelerimizin linkteki şablon çerçevesinde oluşturulan ve firmanız antetli kağıtlarına basılacak dilekçelerin, 16 Şubat 2018 tarihine kadar Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin aşağıda belirtilen adresine iletilmesi gerekmektedir.

Konunun önemine istinaden gerekli hassasiyetin gösterilmesi ve belirtilen tarihe kadar dilekçelerin ilgili adrese gönderilmesi hususunu rica ederiz.
Şablon

Adres:
Türkiye İhracatçılar Meclisi
Çobançeşme Mevkii Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi B Blok 2.Kat
Yenibosna / Bahçelievler 34196 İSTANBUL

Kaynak: UND
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Gümrük Haberler