Evrim Destek Süreçleri

Konuşmacı: Sedat CENGİZ
Son Güncellenme Tarihi: 12.12.2016

Evrim Destek Süreçleri

Dış ticaret sektöründe hizmet veren firmalara yazılımımızın desteği için bir ekip bulunduruyoruz. Yaklaşık 20 kişilik bir ekibimiz var burada. Bu ekip dış ticaret alanında donanımlı bir ekip. Aynı zamanda burada tecrübe de kazanmaya devam ediyorlar. Bu ekiple birlikte yine dış ticaret alanına kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak üzere bir eğitim düzenliyoruz. Hafta sonları düzenlediğimiz yaklaşık 15 kişilik sınıflarda düzenlediğimiz bir eğitim var. Dış ticaret sektörüne bu şekilde biz de katkı sağlamaya çalışıyoruz. Dış ticaret sektörüne yazılım üretiyoruz. Ürettiğimiz bu yazılımın kullanımı konusunda destek vermeye çalışıyor ekibimiz. Aynı zamanda hem kullanımı hem de dış ticaret için gerekli olan birtakım bilgileri de ekip donanımında olan bir ekip o açıdan hem dış ticarete yönelik bir takım bilgiler hem de yazılımımızın kullanımı hakkında bir takım bilgiler veren bir ekibimiz var.

Mevzuatı takip eden bir ekibimiz de var. Günlük her sabah resmi gazetede yayınlanan, dış ticarete yönelik yine konuları, mevzuat konularını bizim kendi sitemize dahil ederek bunlarla ilgili değişen vergi oranları olabilir, değişen tebliğler olabilir. Bunların her birini tek tek inceleyerek sistemimize dahil edip müşterilerimize de güncelleme olarak yayınlıyoruz. Böylece anlık olarak takip edilip müşterilerimiz de bu güncellemelerden yararlanmış oluyor.

Bizim şu anda bu sektörde yaklaşık 800’e yakın müşterimiz var, firmamız var hizmet verdiğimiz. Hem mevzuat anlamında hem gündelik kulanım anlamında hem de bilgi anlamında hizmet vermeye çalışıyoruz. Kendi bünyesinde dış ticaretini yöneten şirketler de bizim müşterilerimiz. Aynı zamanda antrepo da yine antrepo işleticileri de bizim portföyümüzde var. Nakliye yine bu sektöre yönelik nakliye firmaları da yine bizim portföyümüzde mevcut. Böyle geniş dış ticaret sektörüne aslında her ayağında hizmet veren firmalar bizim müşterimiz.

Etiketler
Yorumlar
İlk Yorumu Siz Yapın
Yorumunuz
Diğer Diğer Videolar